Ekonomi

Petrol Ofisi Grubu iletişim danışmanlığında yeni bir işbirliğine imza attı

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan Petrol Ofisi Grubu, 360 derece stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti veren Purpose Agency Marjinal Porter Novelli ile anlaştı.

Bilişimden sağlığa, finanstan sigortaya geniş bir müşteri kitlesine 360 ​​derece iletişim hizmeti veren bir “amaç” ajansı olarak faaliyet gösteren Marjinal Porter Novelli, dünyanın ortasında yer alan Petrol Ofisi Grubu’nun stratejik iletişim ajansı oldu. Türkiye’nin en büyük şirketleri.

Attığı her adımda ülke ekonomisine sürdürülebilir değer sağlamayı hedefleyen Grup, Türkiye’nin en geniş akaryakıt istasyonu ağı, 8 akaryakıt terminali, 18 havalimanı ikmal ünitesi, 1 LPG terminali, 120.000 metrekarelik belediye madeni yağ üretim tesisi, yılda çeyrek milyon uçağa yakıt ikmali, 1 Milyon metreküp deniz yakıtı depolama kapasitesi ile sektörde faaliyet gösteren, 4 kıtada 30’dan fazla ülkeye madeni yağ ihraç ediyor. Özellikle finansal teknoloji, elektrik arzı, yenilenebilir enerji, e-oyunlar ve tüketici finansmanı gibi alanlarda teknoloji odaklı yenilikçi ekosistem çalışmalarıyla fark yaratan Petrol Ofisi Kümesi büyük önem taşıyor. Sporve girişimcilik, sosyal katılım ve kapsayıcılık üzerine odaklanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu